Ceny stravování ve školní jídelně platné od 1.9.2021

oběd 3-6 let 20 Kč
oběd od 7 let 25 Kč
svačinka 10 Kč

Odhlašování a přihlašování obědů při předem známé změně stravování (nemoc dítěte, jiná absence, návrat po nemoci  apod.) probíhá nejpozději den předem. Stravu odhlašuje vždy rodič (případně žák), nikoli škola. Při náhlém onemocnění je možno si v první den nemoci vyzvednout oběd v jídlonosiči.  Neodhlášená a nevyzvednutá strava propadá a je naúčtována v plné výši strávníkovi.

Nabízíme možnost poobědvat ve školní jídelně žákům škol, které se vydaly na Bouzov na výlet, nebo jakýmkoli zájemcům o kvalitní stravu.
Cena oběda pro výlety dětí či zájezdy dospělých  dohodou.
Obědy je nutno objednat nejpozději den předem na telefonním čísle +420 585 346 214 nebo na e-mailu: jidelna@zsbouzov.cz

Vedoucí jídelny: Ing. Jana Švecová

Základní škola Bouzov přijme učitele/učitelku na I.stupeň ZŠ nebo na II.stupeň pro výuku tělesné výchovy a angličtiny.  zavřít