Menu

Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019

  • Když jsme se s dětmi ve školní družině rozhodovali, komu „srdce s láskou darované “ věnujeme, zamysleli jsme nad tím, komu bychom tím mohli poděkovat. Pomysleli jsme na někoho, kdo je v naší blízkosti nedoceněný, koho práce se bere jako samozřejmost, kdo pomáhá lidem v nouzi, pracuje v nebezpečí. Někteří dokonce riskují život, aby zachránili životy ostatních. Napadli nás dobrovolní hasiči.
  • Projekt srdce s láskou darované nám ukázal cestu jak hasičům ze srdce poděkovat.
  • Tak jsme dali hlavy dohromady a přemýšleli, co by našim hasičům udělalo radost a zároveň symbolizovalo jejich velké srdce. A tak jsme jej vlastnoručně vyrobili a nemohli jsme se dočkat dne, kdy naše SRDCE ŠTĚSTÍ darujeme.Pak přišel ten den a naši hasiči byli opravdu potěšeni!
  • Děti ze Školní družiny Bouzov a paní vychovatelka Žaneta Aplová
Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019 Soutěž Srdce s láskou darované - jaro 2019
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít