Menu

Dinosauří klání

  • Celých 10 dní v červnu 2022 nás provázelo téma dinosaurů, děti plnily úkoly s tímto tématem. Čekala nás dinosauří bojovka o odměny, děti dostaly diplom, perníkovou dinosauří kostru a dino lízátko. Dále jsme si vyzkoušeli práci archeologa, vykopávali jsme z písku kostru triceratopse nebo t-rexe a sestavovali ji dohromady. Pozorovali jsme lávu (pokus se sopkou ), ukázali si možné teorie vyhynutí dinosaurů a navzájem jsme si pověděli, co o nich víme a co by nás zajímalo.
  • S dinosauřími hračkami jsme si nakonec i zacvičili. Děti celých 10 dní moc bavilo, chodily tematicky oblečené, nosily si i vlastní knihy o dinosaurech a každý den se těšily, co nového je čeká. Každý den byl totiž úplně jiný. Jeden den jsme vyráběli dinosaury, další den s nimi cvičili, poté vyráběli dinosauří vejce ze sádrových obvazů, pak následovala dvoudenní dinosauří bojovka, focení s dinosaury, pohádka úsvit dinosaurů, hra na archeologa a spousta dalších aktivit.
  • Děti si celé dinosauří klání moc užily!
  • Lenka Fojtíková, učitelka MŠ
Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání Dinosauří klání
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít