Menu

Výlety na Den dětí

Ve čtvrtek 1.6.2023 se vypravila celá naše základní škola na školní výlety, oslavili jsme tímto dárkem pro děti rovnou také Mezinárodní den dětí. Každá třída si se svou paní učitelkou vybrala výlet dle svého vkusu a zájmu. I.stupeň se vydal společně autobusem do Olomouce, kde se jednotlivé třídy vystřídaly při plavbě Ololodí po Moravě a v pevnosti poznání a páťáci vyrazili na lasershow a do historického centra města Olomouce. Paní učitelky objednaly nádherné počasí, takže vyjížďka na lodi byla prostě tou pravou zábavou!
Šesťáci se odvážně vydali na celý den do Brna, kde navštívili Vidacentrum (přece vědecké centrum pro děti), zkusili si poznávací hru v centru Brna a zažili spoustu dobrodružných okamžiků (fotky zde). Sedmáci odjeli po vlastní ose také do Olomouce, pro velký úspěch také do laserarény a na minigolf (fotky zde)
Osmáci a deváťáci dostali za odměnu třídenní výlet do Křtin. Ubytování v chatičkách v kempu, prohlídka kostela, kostnice a zvonkohry ve Křtinách, exkurze v jeskyni Výpustek, pobyt v krásné přírodě Moravského krasu- to vše obnášel jejich exkluzivní výlet. Na fotkách je vidět, že byli moc spokojeni a dlužno říct, že paní učitelky s nimi taky.

Děkuji všem třídním učitelkám za jejich aktivní a nápaditý přístup k výletům a za jejich trpělivost.
Andrea Řezníčková, ředitelka školy

Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce Výlet I.stupně do Olomouce
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít