Menu

Vodácký kurz na Moravě

V pátek 9.června 2023 jsme odjeli na dlouho připravovaný vodácký kurz na řeku Moravu. Přesun vlakem z Mohelnice do Postřelmova proběhl sice se značným zpožděním vlaků, ale nakonec bez jiných problémů a už jsme mohli stavět stany. Potom vaření guláše a akce "prodej přebytků po kempu".
V sobotu už konečně pohyb po řece z Postřelmova do Mohelnice. Odpoledne stavění stanové základny, pak ještě "škola háčků" na Bagru, vaření (tentokrát špagety) a za odměnu zmrzlina. V neděli druhá etapa vody- z Mohelnice do Litovle. A tady už konec a přesun domů. Nakonec nám vyšlo báječné počasí, parta byla skvělá a dokonce vzniklo přímo na vodě několik nových přátelství. 
Příště třeba zase na jiné řece. Ahooooj, Moravo!

Vaši Bára, Anet, Salma, Michal a Martin

Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě Vodácký kurz na Moravě
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít