Menu

Slavnostní zahájení školního roku

V úterý 1.9.2020 jsme se tradičně sešli v Galerii u Trójského koně, abychom slavnostně zahájili školní rok 2020/21. Z nebe nám pršelo štěstí, takže tento školní rok bude určitě vyvedený! Deváťáci přivítali kytičkou a dárkem  (děkujeme paní Ireně Bártové) naši posilu, neuvěřitelný počet prvňáků, osmnáct! Společně s nimi si přišli tento slavnostní den užít i jejich rodiče a prarodiče, kteří se po přivítání přesunuli do třídy. Zde jsme se mohli pochlubit novým interaktivním panelem, krásnou výzdobou a milou atmosférou, kterou paní učitelka Najmanová s láskou několik dní připravovala.
Přeji dětem, rodičům i paní učitelce, aby byl pro ně tento důležitý školní rok příjemný a probíhal s radostí a úsměvy na rtech.

Mgr. Andrea Řezníčková, ředitelka školy

Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku Slavnostní zahájení školního roku
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít