Menu

Návštěva dopravního hřiště

Tak jsme se konečně dočkali!

A nejen toho, že už normálně chodíme do školy…..V září 2019 jsme navštívili dopravní hřiště v Mohelnici, abychom si vyzkoušeli své dovednosti a znalosti. Ještě na podzim jsme se dopravce mohli věnovat. A pak přišlo jaro 2020 a najednou byl pryč celý rok, kdy jsme všichni měli jiné starosti, než trénovat jízdu na kole, testy, křižovatky.
Za ten rok  skoro všichni vyrostli, některým už  bylo 11 let a průkazka cyklisty nikde… ale nevzdali jsme se! Jak se říká… těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Po našem návratu do školy jsme v dubnu začali pilně opakovat naše znalosti, zkoušeli jsme si testy, promítali jsme si různé dopravní situace. Ve středu 19. května 2021 jsme se  všichni -  páťáci i  čtvrťáci - vydali na dopravní hřiště do Mohelnice, abychom zkusili složit ne úplně jednoduché zkoušky a získali průkaz cyklisty. Součástí zkoušky je nejen test, ale i správná a bezpečná  jízda na kole. Nikdo neboural a  průkaz cyklisty se povedlo získat úplně všem! Takže třeba  o prázdninách už můžeme vyrazit na silnici na kole i sami. 
Čtvrťáci, páťáci a paní učitelky Hana Dvořáčková a  Světlana Nováčková                                          

Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště Návštěva dopravního hřiště máme všichni průkazy!
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít