Menu

Návrat do školy

Vážení rodiče a žáci.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví je umožněn částečný návrat žáků a dětí do škol a školek.
Od pondělí 12.dubna se vrátí do školky děti s povinným předškolním vzděláváním a do školy žáci 1., 2. a 3. ročníku ZŠ Bouzov. Od 19.4. nastoupí do školy 4. a 5.ročník.
Do školky a do školy ovšem můžou pouze děti a žáci, kteří 2x týdně podstoupí neinvazivní antigenní test (z okraje nosu). Nastudujte si leták k testování zde. Testování bude probíhat vždy v pondělí a čtvrtek před vyučováním přímo ve škole a ve školce. Existují ale výjimky, kdy dítě nebo žák může nastoupit do školy a přesto nemusí podstoupit testování. Výjimky si přečtěte zde. Zavčas budete znát rozvrh hodin a další nutné informace. Upozorňuji, že stále platí, že ve vyučování budou muset mít žáci po celou dobu výuky chirurgické roušky (netýká se to dětí ve školce). Velmi důležité je dodržet pravidlo, že v žádném případě nepošlete do školy dítě, které má jakoukoli zdravotní obtíž vykazující podezření na onemocnění covid! Příznaky si předem nastudujte zde.
Další podrobnosti vám sdělí třídní učitelé vašich dětí, také s veškerými dotazy se obracejte na ně nebo přímo na mailovou adresu reznickova@zsbouzov.cz nebo telefonujte. Sledujte novinky na našich webových stránkách.

Od 12.dubna už jezdí autobusy v normálním školním režimu, zjistěte si odjezdy spojů!
Přejeme vám silné nervy a mnoho nadhledu v současné zmatené době. 

Andrea Řezníčková, ředitelka organizace

skola-deti-dite