V pátek 27.2.2026 k nám přišel pan Urda, který přivezl svoji sbírku motýlů - nejen těch vypreparovaných, ale i těch živých a poletujících....Napřed nám povykládal všechno, co o nich ví, jak se o ně stará a jak je máme vnímat i my. Potom jsme si mohli prohlédnout motýly a pozorovat je při přelétávání místnosti. Taky nám občas sedli na prst....
Děkujeme panu Urdovi za krásný zážitek.
Žáci ZŠ Bouzov