Menu

Mikuláš ve školce a školka na sněhu

Všichni se dočkali. Mikuláš přišel, ale košík s dobrotami nechal na okně. Asi spěchal. Ve školce zůstal jeho pomocník čert. Dokonce i peklo bylo připravené. Ten, kdo zlobil trošičku, přeskočil metličku. Děti vyráběly čertovské řetězy, malovaly čerty, nechyběl pekelný tanec a básnička o čertovi. Hudry, hudry, dupy, dupy, čert nám leze do chalupy,....Teď se všichni můžeme těšit na Ježíška a užívat si předvánoční čas.
Jana Havlínová s třídou Žabek

A co na to Myšky?
Děti si po splnění přetěžkých úkolů (např. čertí blekotání, nebeský taneček, básnička pro Mikuláše) odnášely sladký mikulášky balíček.
Víte, co děti ze školky teď nejvíc baví? Přece sníh - stavět sněhuláky, dělat cestičky ve sněhu, andělíčky a koulování . A všechny tyto věci si můžeme teď naplno užívat. To se máme, že?
Zdeňka Procházková

Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky Mikuláš ve školce a sněhové radovánky
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít