Menu

McDonalds cup

V úterý 30.4.2024 se účastnili naši čtvrťáci a páťáci okresního kola fotbalového turnaje McDonalds cup, které se pro naši skupinu konalo v Bohuňovicích. Naše dvanáctičlenné mužstvo vyzkoušelo turnaj poprvé a jelo si to hlavně vyzkoušet- jaké to je, soupeřit s někým jiným, jaké to je unést porážku, jaké to je podat výkon a nevzdat se....Všechny tyto věci jsou důležité pro život, takže je třeba se na ně připravovat. V naší skupině bylo dalších 5 mužstev a hrálo se systémem každý s každým. Nakonec jsme skončili poslední, naši soupeři byli opravdu o mnoho lepší. Ale nevadí, do příště potrénujeme, vyrosteme a určitě to bude lepší. Aspoň že nám vyšlo počasí a za naše bojové nasazení jsme si zaloužili nanuky. 
Děkujeme olešnickým hasičům za zapůjčení auta pro přepravu hráčů a tatínkovi, panu Mirkovi Kolavíkovi za nezištnou pomoc při přesunu dětí. 
Čtvrťáci, páťáci a p.učitel Vladislav Řezníček

McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup McDonalds cup
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít