Menu

Enviromentální aktivity

Tři víkendy v listopadu se nesou ve znamení ekologických aktivit, hlavně jde o sázení nových stromků a keřů. Komu není lhostejný osud naší planety, určitě by se měl těchto přínosných ale i zajímavých a zábavných aktivit zúčastnit. Naši žáci mají svoji planetu rádi, takže se zapojili do pomoci.
V sobotu 4.listopadu sázeli stromky v Kovářově a 11.listopadu prožili pohodové dopoledne u Panských rybníků na Bouzově. Navštívili studánku u Javoříčka, zavěsili na strom příbytek pro sovy a posbírali odpadky v okolí rybníků. Tentokrát jim přišli na pomoc i někteří rodiče.
Sobota 18.11. byla ve znamení hmyzích domků či spíše paneláků! Kolem Panských rybníků jsme nasbírali v lese spoustu materiálu- větviček, šišek, travin atd. A potom z dřevěných palet už jen stačilo postavit a nacpat hmyzí megadomky. Pohodu dokreslilo opékání špekáčků. Všichni máme radost z toho, že jsme pomohli přírodě a přitom spolrčně strávili příjemný čas.

Velký dík patří paní učitelce Haně Novákové, které není zatěžko věnovat sobotu svým žákům a ekologii. Děkujeme také panu Tomáši Formánkovi za příkladné nadšení při organizaci zmíněných akcí. 

 Andrea Řezníčková, ředitelka školy

Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity sobota 4.11.2023 v Kovářově sobota 11.11.2023 u Panských rybníků Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity Enviromentální aktivity
Náš web používá pouze nezbytné soubory cookies, které jsou zásadní pro základní fungování webu. Více informací. zavřít